RSS

Sprawy bieżące

***

Jak co roku nasze schronisko  odwiedzili uczniowie szkoły podstawowej nr 1 imienia Henryka Sienkiewicza  z Panią Zapart i Panią Baranowską .

Przywieźli ze sobą mnóstwo karmy dla zwierzaków koce smakołyki. Cała szkoła była zaangażowana w zbiórkę karmy .

DZIĘKUJEMY !

Zbiórka karmy (3)

 

 
Zbiórka karmy (2)

Zbiórka karmy (1)

 Zbiórka karmy (4)

Nasz wielki sukces – Atena ma dom:)

Atena na wybiegu (3) Atena na wybiegu (22)

Zachęcamy Państwa do adopcji Ateny. To młoda, około 3-letnia suczka owczarka niemieckiego. Jest piękną, zrównoważoną, posłuszną i przyjaźnie do ludzi i świata nastawioną suczką. Atena Jest wspaniała.. Ma tylko jeden mankament… Ma padaczkę. Mamy nadzieję, że to, iż musi przyjmować jeden lek, który nie jest bardzo kosztowny, nie spowoduje, że suczka straci szansę na dom. Na co dzien Atena jest prawidłowo funkcjonującą, wesołą i sympatyczną suczką. Ataki zdarzyć się mogą tylko, jeśli suczka przed dłuższy czas nie będzie otrzymywać leku. Nie zmienia to jednak faktu, że nawet w okresie nasilenia objawów nie jest agresywna czy zachowuje się w jakikolwiek inny, odbiegający od normy sposób. Atena lubi inne psy, w kontaktach jest przyjazna i wesoła. Suczka ma komplet szczepień, jest odrobaczona i odpchlona. Jest także wysterylizowana.Zachęcamy do poznania Ateny. Na pewno Państwo nie pożałują decyzji.

 

Zapraszamy do adopcji naszych szczeniaków. Obecnie w naszym schronisku jest ich około pięciu. Wszystkie są młode, zdrowe, szczepione i odrobaczone. Zachęcamy do ich poznania i do sprawienia im największej możliwej radości. 🙂

Czyżyk - Trzebinia (Czyżówka) (6)

Edit: Czyżyk ma dom

 

Podziękowania za karmę, którą otrzymaliśmy od osoby, która adoptowała od nas sunię 🙂

001

Dziękujemy także za zakup karmy dla szczeniąt panu, którego los piesków w schronisku nie jest obojętny.

10 małych puszek dla szczeniaków i 10 większych puszek dla szczeniaków:

068

Bardzo dziękujemy za przywiezienie, w dniu 04.09.2014, przez osobę, która adoptowała naszego pieska, 15 kg suchej karmy dla psów, opakowanie suchej karmy dla kotów, legowisko oraz koc.

 

065

 

Serdeczne podziękowania za zakup karmy dla szczeniąt dla osoby, która adoptowała z naszego schroniska pieska 🙂

 6 puszek dla szczeniaków i sucha karma dla szczeniaków:

062

UWAGA! DNIA 15.08.2014 r. SCHRONISKO BĘDZIE NIECZYNNE

SERDECZNIE ZAPRASZAMY   do adopcji szczeniąt z naszego schroniska.

edit: Część szczeniaczków już pojechała do domu. Ostatnio przybyło do nas sporo maluszków, jeszcze 5 z nich poszukuje domów.

Zachęcamy do ich adopcji. Wszystkie są zdrowe, szczepione, odrobaczone i odpchlone. Po osiągnięciu odpowedniego wieku zostaną wysterylizowane w gabinecie weterynaryjnym, z którym współpracujemy.

a poniżej…

Szczenięta to 2 samce i dwie samice. Odrobaczone, odpchlone, zaszczepione.

Po osiągnięciu odpowiedniego wieku wykonamy ich sterylizację i kastrację.

Na miejscu, już w najbliższy weekend, można będzie otrzymać porady lekarza weterynarii dotyczące postępowania ze szczenięciem.

Szczeniaczki 

 

– Serdecznie zachęcamy do korzystania z usług Gabinetu weterynaryjnego przy ulicy Na Barciach 12/3LU w Krakowie, w którym przyjmuje lekarz weterynarii, pani Marzena Bielawska.
http://www.milw.pl/rejestr,454,gabinet_weterynaryjny_wet_mar_mariusz_czudejko.html

 

Z sukcesami współpracowaliśmy z nią, gdy była pracownikiem innego gabinetu. Tym bardziej cieszymy się, że zdecydowała się ona prowadzić własną praktykę.
Pani Marzena nigdy nie odmawia i zawsze jest gotowa pomóc zwierzętom w potrzebie.

 

 

– W dniu dzisiejszym, tj. 15.07.2014r. w schronisku odwiedziły nas wolontariuszki. Spacerowały z psami, wykonywały, bardzo przyjemne dla piesków, zabiegi pielęgnacyjne.

Bardzo dziękujemy i zapraszamy ponownie ! 

z Carlosem (1) z Foksikiem (1)

 

– Dnia 12.07.2014r. przez kuriera dostarczone zostały do schroniska następujące rzeczy:

6 misek, legowisko i piłeczka. Dziękujemy pani Joannie za podarunek dla naszych podopiecznych.

 

– W dniu 05.07.2014 roku otrzymaliśmy 20 małych puszek karmy dla szczeniaków, 30 kg suchej karmy, suszoną wołowinę, miski i garnki. Zbiórkę zorganizowali pracownicy MPSA Tauron wytwarzanie elektrownia Siersza.
SERDECZNIE PAŃSTWU DZIĘKUJEMY !

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.