RSS

Galeria Sjesty (Sjesta):

21 Gru

Karusia-Sjesta pojechała do domu

Poszukujemy dobrego domu dla Sjesty – wspaniałej i przepięknej, rocznej kotki, która od kilku dni jest pod naszą opieką. Kotka trafiła do nas z grupą kotków – swoich maluszków. Większość ma już dom, a ona, pomimo, iż jest jednym z najmilszych z tej grupy kotków czeka.. Sjesta jest przepiękna; ma piękną, czarną plamkę na pysiu, białe futerko, piękne okrągłe oczka, jest spokojna, miła, grzeczna. Nie dokucza innym kotkom, jest miła do ludzi. W pierwszej chwili może się nieco bać, ale gdy przekona się, że jest bezpieczna staje się wielkim mruczkiem,. Prosimy o szansę i dom dla tej pięknej koteczki.

Sjesta ma komplet szczepień, jest odrobaczona, odpchlona, zaczipowana i zostanie wykastrowana.

Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo zwierzaka, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość. Schronisko znajduje się w Racławicach koło Miechowa w woj. małopolskim (około 40 km od Krakowa). Wszystkie zwierzęta z naszego schroniska są przed adopcją sterylizowane lub kastrowane i poza względami medycznymi nie ma od tego odstępstwa. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel kont: 793993779.

Przed adopcją kotka prosimy o zaopatrzenie się w dobrej jakości karmę dla kotów, drapak, żwirek, kuwetę i ewentualnie zabawki. Wyprawka jest kociakowi potrzebna od pierwszych chwil w nowym domu.

Reklamy
 
Możliwość komentowania Galeria Sjesty (Sjesta): została wyłączona

Opublikował/a w dniu 21 grudnia 2017 w Mają dom

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.