RSS

Galeria Krediego (Kredi-Kredyt):

19 Czer

KREDYT-KOMBI POJECHAŁ DO ADOPCJI

Poszukujemy dobrego domu dla super psa – Krediego. Kredi jest psiakiem przemiłym; wesoły, radosny, pogodny. To psiak zawsze uśmiechnięty, zawsze wesoło merdający ogonkiem. Kredi doskonale będzie nadawał się na członka rodziny nawet tej, która posiada małe dzieci. Psiak ma około 4 lat, ale na pewno nie więcej. Przy swych niewielkich rozmiarach (około 15-17 kg) i młodym wieku na pewno pozostanie z Państwem na kolejnych kilkanaście lat. Psiak pięknie spaceruje ma smyczy, uwielbia towarzystwo opiekunów, świetnie czuje się wśród ludzi. To kochany, wspaniały, wyjątkowy psiak, który zasługuje na najlepszy, kochające dom.

Kredi dogaduje się z innymi psami, nie jest w żadnej mierze agresywny.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

 
Możliwość komentowania Galeria Krediego (Kredi-Kredyt): została wyłączona

Opublikował/a w dniu 19 czerwca 2017 w Mają dom

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.