RSS

Galeria cudownego Józia (Jóżef):

13 Czer

JÓZIO POJECHAŁ DO DOMU

Poszukujemy dobrego domu dla Dżejziego – cudownego, wspaniałego, wyjątkowego psiaka, który od roku przebywa pod naszą opieką. Historia Dżejziego jest jak wiele innych… Psiak przez kilka lat przebywał w schronisku w którym psiaki nie są ani ogłaszane, ani tak na dobrą sprawę nikomu nie zależy na tym, czy któreś z tych psiaków znajdą dom czy nie.. Dżejzi trafił do nas. Po kilku dniach przekonaliśmy się jaki to wspaniały, wyjątkowy, kochany piesek. Dżejzi jest super. Grzeczny i cierpliwy, posłuszny i cichy. Nigdy nie pokazał się od złej strony. Zawsze dzielny podczas zabiegów weterynaryjnych i pielęgnacyjnych, nigdy nie wykazał najmniejszej agresji. Dogaduje się z psami, nikomu nie dokucza, nikogo nie zaczepia. W boksie w którym przebywa zawsze jest spokojnie. Potrafi wyciszyć i uspokoić nawet te nerwowe psy. Dżejzi jest cudowny i wyjątkowy. Łagodny jak niejeden golden, psiak o złotym sercu. Dżejzi ma około 7-8, może i 9 lat. Pomimo tego jest nadal w dobrej kondycji i na pewno jeszcze dużo czasu przed nim. Dżejzi jest wielkości goldena; waży około 25 kg, to jego właściwa masa ciała.

Dżejzi idealnie chodzi na smyczy. Nie ciągnie, nie ucieka. Jest bardzo posłuszny. Prosimy o dom dla tego cudownego psiaka..

Sunia ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowa. Została  odrobaczona i odpchlona. Jest zaczipowana i po osiągnięciu dojrzałości zostanie wysterylizowana. Jest to bezwzględny warunek adopcji. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Tel: 793993779.

 
Możliwość komentowania Galeria cudownego Józia (Jóżef): została wyłączona

Opublikował/a w dniu 13 czerwca 2017 w Mają dom

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.