RSS

Przypominamy Józia (Józio):

10 Mar

JÓZIO POJECHAŁ DO DOMU

Poszukujemy domu dla Józia – starszego, BARDZO grzecznego, miłego, przyjaznego i spokojnego psiaka, który prawdopodobnie pół swojego życia spędził w schronisku. Aż trudno uwierzyć, że ktoś postanowił pozbyć się tak grzecznego i miłego psa. Józio jest pieskiem wręcz idealnym. Nie dokucza nikomu, jest dla psich kolegów jak brat, dla szczeniąt jak psi tata, dla opiekunów jest wspaniałym przyjacielem. Józio zawsze cieszy się na widok człowieka. Zawsze pogodnie macha ogonkiem, zawsze chce się przytulić. Uważamy, że psiak ten zasługuje na najlepszy możliwy kochający dom. Józio jest miły jak goldeny. Jest cierpliwy, wyrozumiały, wyjątkowy… To jeden z najwspanialszych psiaków w naszym schronisku. Józio nie jest szczekliwy, jest czysty. Załatwia się jak dziewczynka (przykucając), nie zniszczy krzewów w ogrodzie :).

Bardzo prosimy o dom dla tego wspaniałego, wyjątkowego pieska.

Józio ma około 8, może 9 lat. Może nie będzie żyć kolejnych 10, ale osobie, która podaruje mu dom ofiaruje najwspanialsze chwile o jakich może marzyć. Józio jest wielkości labradora. Waży około 27-28 kg.

Piesek ma komplet szczepień, jest ogólnie zdrowy. Został odrobaczony i odpchlony. Jest zaczipowany i wykastrowany. Zapraszamy do naszego schroniska. Jeśli znajdą Państwo pieska, który skradnie Państwa serce pomożemy z transportem do nowego domu na rozsądną odległość.

Informujemy, że nie wydajemy zwierząt na łańcuch, ani szczeniąt na zewnątrz. W sprawie adopcji prosimy o kontakt telefoniczny pomiędzy 8:00-20:00. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

JÓZIO JEST Z GMINY SĘDZISZÓW.

 
Możliwość komentowania Przypominamy Józia (Józio): została wyłączona

Opublikował/a w dniu 10 marca 2017 w Mają dom

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.